Aktuální nabídka práce

CRO administrátor CZ, PL, DE

Do našeho teamu (Praha 1) hledáme na plný pracovní úvazek CRO Administrátora. Náplní práce je práce s interním CRO systémem, reportování, komunikace s klienty, příprava smluv. Požadujeme důslednost, přesnost a velmi precizní time-management. Požadujeme: Praxe v komunikaci s klienty min. 3 roky, vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, Anglický jazyk slovem na úrovni min. B2 (teamové porady, komunikace s kolegy v UK, firemní meetingy), Německý jazyk slovem i písmem na úrovní min. B2 (komunikace s klienty), polský jazyk doplňkově. Aktivní řidič skupiny B. Hlubší znalost MS Excel – požadované znalosti budou doučeny v rámci interního školení.

Jedná se o práci v anglicky hovořícím teamu, přičemž vedoucí oddělení je české národnosti. Součástí práce jsou i služební cesty v rámci pracovní doby. Nástup možný ihned, platové podmínky: 1,2 násobek aktuálního průměrného platu pro Prahu + až 0,8 násobek průměrného platu pro Prahu v rámci benefit systému, jehož subjektivním vstupem je zaměstnancova rychlost, dochvilnost, přesnost a časová dispozice pro klienta. Dále: 6 týdnů dovolené, služební automobil, telefon, notebook, stravné na služební cesty.

Finanční analytik CZ, DE

Do našeho teamu (Praha 1) hledáme na plný pracovní úvazek Finančního analytika pro hodnocení nových klientů, kteří doposud nejsou zavedení v interním CRO systému. Náplní práce je komunikace s novými klienty, hodnocení finančních výkazů, mimobilančních položek a vytváření komplexního doporučení s ohledem na riziko financování. Požadujeme: praxe v oboru risk managementu min. 5 let, vynikající znalost a orientace ve finančních výkazech, českých a mezinárodních účetních standardech.

Dále požadujeme: vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, Anglický jazyk slovem na úrovni min. B2 (teamové porady, komunikace s kolegy v UK, firemní meetingy), Německý jazyk slovem i písmem na úrovní min. B2 (komunikace s klienty). Aktivní řidič skupiny B.

Jedná se o práci v česky hovořícím teamu. Nástup možný ihned, platové podmínky: 1,8 násobek aktuálního průměrného platu pro Prahu. 6 týdnů dovolené.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na emailovou adresu prace@debt-center.cz